Kontakt |
|
Měna / EUR | Košík 0

Blány REMO

 

 

Clear - čiré

čiré blány REMO jsou nejjasněji nejotevřeněji znějící blány, jsou velmi známe svými jasnýmo tóny, velkou rezonancí a dozvukem. Používají se jako hrací i rezonanční blány, které otevřovu rezonanci korpusu od malých bubínků po basové bubny.
MODELOVÉ ŘADY

 
Ambassador
Clear Ambassador® blány jsou jednovrstvé hrací, nebo rezonanční blány vyrobené z materiálu Mylar® o síle 10 mil., produkují otevřený a jasný tón s hezkým tónem a velkým atakem.

 

CS - Sound
CS Sound® jsou blány se středovým terčem produkují hlubší, do středu situovaný tón a středový terč poskytne bláně vyšší trvanlivost.

 

Diplomat

Clear Diplomat® je nejjasněji a nejotevřeněji znějící blána vyrobena z jedné vrstvy fólie Mylar o síle 7,5 mil. Tyto blány mají jasný tón, rezonanci a dozvuk a nejvíce se používají jako rezonanční - spodní blány, které otevírají zvuk každého bubnu.


 

Emperor
Clear Emperor® jsou to trvanlivé dvouvrstvé blány ze dvou folií Mylar o síle 7 mil. Blána produkuje silný, velmi nízko položený rockový zvuk s kontolovanými kmitotčty ideální pro použití na tom-tomech.

 

Pinstripe
Clear Pinstripe®’ - blány jsou dvojité spojeny u límce a vyplněny bílým bavlněným vláknem čímž pomáhají ztlumit vysoké kmitočty a rezonanci na okraji. Hrají na hlubokých čistých tónech, pomáhají udržet nízké ladění. Blána pro ty, kteří hledají ten pravý „rockový“ tom-tom zvuk. Obě vrstvy jsou z Mylaru o síle 10 a 5 mil.

 

Powerstroke 3
Clear Powerstroke®3 - jednovrstvá blána s tlumícím spodním proužkem, který spolehlivě odstraní pro někoho nežádoucí vysoké kmitočty a rezonanci z okraje tom tomu a dávají tak bicím studiový zvuk. Pro tyto vlastnosti jsou tyto blány velmi vyhledávané hráči, kteří chtějí při "live" hraní aby jejich buben zněl co nejpřirozenějším zvukem ve smyslu hotového tónu. Blány se velmi dobře snímají mikrofónem shora.

 

Powerstroke 4
Clear Powerstroke®4 -je dvouvrstvá verze Powerstroke 3 a nabízejí vyšší trvanlivost a ještě hlubší tón a zvyšují střední tóny a jsou tak nejhlouběji znějící blány v sortimentu REMO.

 


 

COATED - lakované

Lakované blána je mírně teplější než čiré blány. Jsou velmi oblíbené pro jasné a teplé tóny spojené z kvalitní rezonanci a dozvukem.Lakované blány se nejvíce používají jako hrací blány na malých bubíncích ale i na tomech a basových bubnech.
MODELOVÉ ŘADY

 
Diplomat
Coated Diplomat® je mírně teplejší než čiré Diplomatky, jsou to jednovrstvé lakované blány o síle Mylaru 7.5 mil. Jsou velmi oblíbené pro jasné teplé tóny, resonanci a dozvuk.Lakované Diplomatky se nejvíce používají jako rezonanční blány malého bubínku pro zdůražnělé odezvy strunění.


 


 

Ambassador
Coated Ambassador® jsou středně silné jednovrstvé blány s lakovaným povrchem vyrobené z Mylaru o síle 10 mil. Mají teplý a jasný a otevřený tón se zvučným dozvukem a teplým atakem.Coated Ambassador® jsou po mnoha léta tím standartem ve světe bubnových blan.

 

Emperor
Coated Emperor® jsou teplejší a trvanlivější než Clear Emperor® jsou to dvouvrstvé blány z Mylaru, kdy obě vrstvy mají sílu 7 mil. Tato blána produkuje nádherné,teplé tóny a patří tak mezi nepopulárnější blány na světě vůbec.

 

Emperor X
Emperor X™ jsou nejtrvanlivější blány z Mylary, jsou dvouvrstvé o síle 10 mil + črný trč o síle 5 mil, který je trvale přilepený na spodní straně blány. Černý střed napomáhá k soustředěnému, mírně hlubšímu tónu ve středu blány a samozřejmě prodlužuje její životnost. Pro tyto vlastnosti je tato blána velmi oblíbená u rockových bubeníků.

 

Pinstripe
Coated Pinstripe ® klasická dvouvrstvá blána slepená u okraje s tlumením z bavlněných vláken je již po mnoho let velmi používanou a oblíbenou blánou. její rychlé odeznění, odfiltrované vyšší harmonické kmitočty a trvalost v ladění jsou vlastnosti, pro ktré jsou používaný v moderních druzích hudby - pop, R&B a další. Obě vrstvy jsou z Mylaru o síle 10 a 5 mil.

 

Smooth White - hladká bílá
Smooth White™ nabízejí teplé střední tóny spolu s příjemným atakem ve středu bubnu a hodí se tak pro všechny druhy hudby.

 

Powerstroke 3
Coated Powerstroke® 3 jednovrstvá lakovaná blána s vnitřním tlumícím proužkem z tenkého materiálu perfektně odfiltruje nežádoucí vyšší harmonické kmitočty a dozvuky. Vytváří tak velmi vyrovnaný tón, který netřeba dále frekvenčně upravovat a stává se tak velmi preferovanou blánou pro live aplikace.

 

Powerstroke 4
Coated Powerstroke® 4 je dvouvrstvá verze Powerstroke® 3 a nabízejí vyšší trvanlivost a ještě hlubší tón a zvyšují střední tóny a jsou tak nejhlouběji znějící blány v sortimentu REMO.

 

CS - Sound
Control Sound® jde v podstatě o lakovaný Ambassador s terčem ve středu blány, který přináší zejména vyšší trvanlivost a mírně nižší tón ve středu blány. Pro tyto vlastnosti je velmi objíbenou blánou pro malé bubínky.

 

SMOOTH WHITE - hladká bílá

Smooth White™ blány mají jedinečné vlastnosti někde mezi čirými a lakovanými blánami s důrazem na teplotu tónu ve středních kmitočtech s dobrou rezonancí a dozvukem. Hladké bílé blány jsou vhodné pro středové ladění bubínků a basových bubnů.


 

MODELOVÉ ŘADY

 
Ambassador
Smooth Ambassador® blány jsou jednovrstvé středně těžké blány z Mylaru®o síle 10mil. Jsou otevřené, melodické s dobrým atakem.Smooth White™ Ambassador® jsou vhodné pro veškeré styly hudby a zejména se hodí pro velké maršingové bubny.

 

CS - Sound
Smooth White™ CS Sound® blány jsou obdobného charakteru Smooth Ambassador® s terčem ve středu blány, který přináší zejména vyšší trvanlivost a mírně nižší tón ve středu blány. Pro tyto vlastnosti je velmi objíbenou blánou pro malé bubínky.

 

Diplomat
Smooth White™ Diplomat® jsou mírně teplejší než Clear Diplomat z důvody použití jedné vrstvy 7.5 mil Mylaru®. Jsou velmi oblíbené pro teplotu tónu,skvělou rezonanci a dozvuk.

 

Emperor
Smooth White™ Emperor® blány jsou o něco teplejší než Clear Emperor s většími středními rozsahovými tóny. Smooth White™ Emperor® jsou blány, na které si rychle zvyknete a patří tak k nejpopulárnějším Remo Weatherking blánám. Jsou vyrobeny ze dvou vrstev tenkého 7.5 mil Mylaru® , který dává souhlasné otevřené teplé tóny, který vyhledávají mnozí ze současných rockových bubeníků.

 

Powerstroke 3
Smooth White™ Powerstroke® 3 jednovrstvá hladká blána s vnitřním tlumícím proužkem z tenkého materiálu perfektně odfiltruje nežádoucí vyšší harmonické kmitočty a dozvuky. Vytváří tak velmi vyrovnaný tón, který netřeba dále frekvenčně upravovat a stává se tak velmi preferovanou blánou pro live aplikace.

 

Powerstroke 4
Smooth White™ Powerstroke® 4 je dvouvrstvá verze Powerstroke® 3 a nabízejí vyšší trvanlivost a ještě hlubší tón a zvyšují střední tóny a jsou tak nejhlouběji a nejtepleji znějící blány pro basové bubny v sortimentu REMO.

 

Suede

Suede® jsou blány nové generace, u kterých byly využity nové poznatky z vývoje a výroby plastických fólií požívaných při výrobě blan a přinášejí několik nových poznatků v oblasti zvuku blány. Semišový povrch blány, který je z obou stran natolik mění vlastnost takto "vyrobeného" zvuku, že se stává zvukovým hybridem s jasným a zvučným zvukem čiré blány a střední artikulaci lakované blány.


 

MODELOVÉ ŘADY

 
Diplomat
Suede® Diplomat® je mírně teplejší než Clear Diplomat,je to jednovrstvá blána z fólie Mylar os síle 7.5 mil. Jsou velmi populární pro jasný a teplý tón spojený z rezonanci a dozvukem. Suede -"semišové" Diplomatky vydávají zvuk s jasným a zvučným tónem čiré blány a střední artikulaci lakované blány.

 

Ambassador
Suede® Ambassador® jsou středně silné jednovrstvé blány z Mylaru o síle 10 mil. produkují teplý a otevřený a melodický tón s bohatým, teplým atakem. Suede - "semišové" Ambassadorky vydávají zvuk s jasným a zvučným tónem čiré blány a střední artikulaci lakované blány.

 

Emperor
Suede® Emperor® jsou dvouvrstvé blány, vyrobené ze dvou tenších fólii Mylaru o síle 7.5 mil. Tato blána pak dává otevřené teplé tóny a má delší žívotnost. Suede - "semišové Emperorky vydávají zvuk s jasným a zvučným tónem čiré blány a střední artikulaci lakované blány.

 

Powerstroke 3
Suede Powerstroke® 3 jsou jednovrstvé blány vyrobené z Mylaru o síle 10 mil, kdy je na vnitřním okraji blány tenký tlumící prstenec, který nám spolehlivě odfiltruje nežádoucí vyšší harmonické kmitočty a zdůrazní tak basové služky a zkrátí dozvuk. Suede - "semišové Powerstroke 3 vydávají zvuk s jasným a zvučným tónem čiré blány a střední artikulaci lakované blány.

 

Renaissance

Renaissance™ tyto blány byly v historii výroby blan REMO největší změnou od doby, kdy byl objeven materiál, který se dodnes nazývá Weatherking. Vyrábí se ve všech variacích od Diplomat, přes Ambassador po Emperor. Renaissance’s texturovaný povrch je vynikající pro paličky i metličky a poskytuje širší, ještě více vyrovnané spektrum zvuku.
MODELOVÉ ŘADY

 
Diplomat
Renaissance™ Diplomat® tato blána je ještě mírně teplejší než Clear a Suede Diplomat z důvodu texturované jediné vrstvě fólie Mylar o síle 7.5 mil Tyto blány jsou velmi oblíbené pro bohatost a hřejivou teplotu svého tónu, velkou rezonanci a dozvuk.

 

Ambassador
Renaissance™ Ambassador® jsou jednovrstvé texturované blány vyrobené z takto upravené fólie Mylar o síle 10 mil. a produkují tradiční zvuk Ambassadorky s větším důrazem na tepltu tónu.

 

Emperor
Renaissance™ Emperor® tato blána je ještě mírně teplejší než Clear a Suede Emperor z důvodu texturovaných dvou vrstev Mylaru o síle 7 mil. Tato blána pak dává otevřené, velmi teplé tóny a má delší žívotnost.

 

Powerstroke 3
Renaissance™ Powerstroke® 3 jsou jednovrstvé blány vyrobené z texturovaného Mylaru o síle 10 mil, kdy je na vnitřním okraji blány tenký tlumící prstenec, který nám spolehlivě odfiltruje nežádoucí vyšší harmonické kmitočty a zdůrazní tak basové služky a zkrátí dozvuk.

 

Ebony - černé

Ebony™ , tyto blány se vyrábějí ve verzích Ambassador® a Pinstripe®. Ebony™ . Černé blány Ambassador® se staly extrémně oblíbené jako přední, rezonanční blány basových bubnů pro jejich vzhled a hlubokou rezonanci.


 

MODELOVÉ ŘADY

 

Ambassador
Ebony™ Ambassador® jsou středně silné jednovrstvé blány z Mylaru o síle 10 mil. produkují teplý a otevřený a melodický tón s bohatým, teplým atakem. Ambassador Ebony se hodí zejména jako rezonanční blány a jak už bylo napsáno, svou oblibu získaly především jako rezonanční blány basových bubnů.

 

Pinstripe
Ebony™ Pinstripe® je opět klasická dvouvrstvá blána slepená u okraje s tlumením z bavlněných vláken je již po mnoho let velmi používanou a oblíbenou blánou. její rychlé odeznění, odfiltrované vyšší harmonické kmitočty a trvalost v ladění jsou vlastnosti, pro ktré jsou používaný v moderních druzích hudby - pop, R&B a další. Obě vrstvy jsou z Mylaru o síle 10 a 5 mil.