Kontakt |
|
Měna / EUR | Košík 0

Emmanuelle Caplette

 je mladá kanaďanka a svou kariéru začala v devíti letech v bubenickém sboru.


Osm let hrála na malý bubínek v různých kapelách v Quebecku a během této doby získala mnoho ocenění včetně prvního místa v šampionátu provincií jednotlivých interpretů pořádanou v Quebecku. Prvenství v tomto šampionátu si udržela nepřetržitě čtyři roky. Po svém přijetí na Drummondville College začala studovat pop/jazz styly pod vedením Camila Belidle.
V roce 2001 vyhrála speciální ocenění  l'OFQJ ( Office Franco Québécois pour la jeunesse) se svým duem Drummologue. Vorce 2002 s tímto duem zahajovala bubenický festival Montrealu. V roce 2003 byla reprezentovala Drummondville College na Montrealském drum festivalu vycházejících hvězd. Ve stejném roce dokončila svá studia na Drummondville College a navázala na Univerzitě v Montrealu v oboru pop/jazz interpretace pod vedením Paula Brochu. Po prvním roce studia získala  své první angažmá v na celoamerické turné v projektu spupiny Cavalia. Po skončení turné Cavalia v roce 2006 se Emmanuella stala součástí projektu Insolita kombinujícím World beats s kombinací perkusí, bicí soupravy a speciálních efektů. V roce 2007 začala Emmanuella realizovat své cíle. Získala příležitost vystupovat v televizi a také účastní se různých turné, dva roky se účastnila pochodů "Gala des Jutras", a hrála také na soupravu na Quebeckém Národním dni ( St-Jean-baptiste ).
V roce 2008 začala Emmanuella v dětské televizní show "the Broco show" s Annie Brocolie. Díky účasti v této show poznala mnoho neobyčejných lidí jako například  Quebeckého  producenta Guye Tourvillea který Emmanuelle nabídl možnost natočit její první dva singly. "Une fois pour toutes" od Chantal Toupin a "Tu ne m'aimeras plus" od Cindy Daniel. Poté nahrála celé album pro Broco show. 

nejříve se podíváme jak jí to sluší

 a teď se podíváme jak jí to hraje