Kontakt |
|
Měna / EUR | Košík 0

I malý set může hrát.....

 

YAMAHA-Stage Custom Birch - (koupit ZDE )stejně jako při prvním představení řady Yamaha Stage Custom v roce 1995, tak i nyní Yamaha nastavuje laťku vysokého zvukového standartu. Nové Stage Custom „zdědily“ 100% březové korpusy, inovací prošly kovové součásti. Korpus je klíčovým faktorem – od něj se odvíjí schopnost bubnu rezonovat, proto Stage Custom používá březové dřevo, klasický materiál v kategorii High-class souprav. 6-ti vrstvé korpusy přesně přenášejí vibrace produkované blánou – díky tomu dosahují zvuku, který předčí v této kategorii vše ostatní.

6-ti vrstvé korpusy z březového dřeva u všech rozměrů, dělené, samostané mušle, nově nadesignované nohy BD, lité háky (claws) BD, systém uchycení TT - Y.E.S.S. s kulovými tom holdery, které umožňují dokonalé nastavení TT, ocelové 3 x ohýbané, chromované obruče o síle 1,5 mm, souprava je osazena blánami REMO UT - u BD jsou typu PW3, hrací Clear a rezonanční černá s logem Yamaha, SD, TT a FTT mají Ambassador Coated na straně hrací a Clear Diplomat na straně rezonanční. soupravy jsou dodávány jako shell set, tedy bez sady HW pouze s TH a nožičkama k FTT. 

BD 20x8", TT 10x5", FTT/SD 13x8",SD 13x5"

u této soupravy je 13" floor tom opatřen kompletní mechanikou strunění, tudíž se behem vteřiny z floor tomu promění v hluboký balad snare, což můžete slyšet v těchto  vidích