Kontakt |
|
Měna / EUR | Košík 0

DW Space Carbon Snare-VIDEO

Firma DW Drums uvedla na trh novou řadu bubínků Collector’s Series, jmenují se "Space Carbon" a měly by být novou alternativou k tradičním kovovým či dřevěným snare.

Velmi dobré akustické vlastnosti tohoto kompozitního materiálu, který se v minulosti ji mnohokrát na poli bubnů a perkusí objevil, jej znovu dosadily až do významné Collector’s Serie. Bubínky vyrobené z tohoto materiálu disponují jasným tónem, velkou artikulaci, hlasitosti a projekci i patřičnou dynamikou. Jak slibují u DW tyto unikátní tonální vlastnosti nabízejí zcela jinoukvalitu zvuku oproti tradičním dřevěným a kovovým bubínkům.

Uhlíkové vlákno s názvem Space Carbon, používané v soukromém vesmírném sektoru, je použito i k výrobě korpusů těchto bubínků, jsou vyráběny ve velikostech: 14 x 6,5", 14 x 5,5" a 14 x 3,14", jsou vyráběny v mateřském závodě v Kalifornii a tradične si je můžete nechat vybavit jakékoliv barvě hardware z produkce DW (chrom, saténový chrom, nikl, černý nikl a zlato) Po mechanické stránce jsou bubínky vybaveny opět tradičně napínáním strunění MAG lub Mini MAG Throw-Off, na druhé straně 3 polohový but end, ladicí šrouby True-Pitch 50, obruče True-Hoops, pružiny True Tone, blány DW z produkce Remo


* bubnínky můžete poptat, případně objednat v našem e-shopu


DW Collector’s Series Space Carbon 14 x 6,5"